15

08.2024

12:40

Väikeste karikavõistluste finaalis kohtuvad Maardu Linnameeskond ja Paide Linnameeskond III

Väikestel karikavõistlustel peeti eile, 14. augustil poolfinaalkohtumisi, kus teenisid pääsme suurde finaali Maardu Linnameeskond ja Paide Linnameeskond III. Karikavõitja selgub 31. augustil A. Le Coq Arenal.

Maardu Linnameeskond teenis koha kahe parima seas ülikindla võiduga, kui 6:0 oldi üle Tallinna FC Maksatranspordist. Mängu saatus otsustati suuresti avapoolaja esimese poolega: 5. minutil viis meeskonna juhtima Vitali Gussev ja minut hiljem duubeldas eduseisu Stanislav Tsõmbaljuk, kes lõi 17. mänguminutil ka meeskonna kolmanda värava. Maardu lõi kolm väravat ka teisel poolajal, kusjuures tabamused sündisid 16-minutilise perioodi vältel. 4:0 eduseisu tõi 52. minutil tabloole avavärava autor Gussev, 63. minutil oli penaltipunktil täpne Klimentii Boldyrev ning lõppseisu vormistas viis minutit hiljem Yaroslav Panchenko.

Teine poolfinaalmäng, kus olid vastamisi Rummu Dünamo ja Paide Linnameeskond III, kujunes oluliselt tasavägisemaks: Paide tagas koha finaalis 3:2 võiduga. Avapoolajal oli edukam meeskond Paide, kes läks tänu Carl Tubariki ja Jüri Jevdokimovi tabamustele vaheajapausile 2:0 eduseisus. 73. minutil vähendas Rummu kapten Kermo Muraveiski penaltipunktilt kaotusseisu minimaalseks, aga vähem kui kümme minutit hiljem lõi Jevdokimov Paide kolmanda värava. Minut enne normaalaja täitumist pani Stanislav Hmeljovi tabamus Paide väravavõrgu teist korda sahisema, ent viigiväravani Rummul jõuda ei õnnestunud ning Paide III ootab võidu toel ees meeskonna ajaloo kolmas karikafinaal.

Maardu Linnameeskond ja Paide Linnameeskond III selgitavad tänavuste väikeste karikavõistluste võitja laupäeval, 31. augustil. A. Le Coq Arenal toimuva kohtumise avavile kõlab kell 14.30. Mängust vahendab otsepilti Soccernet TV.

Maardu lõi poolfinaalis vastasele kuus vastuseta väravat. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee