27

08.2018

10:35

Väikeste karikavõistluste finaalis kohtuvad Raasiku – Saue

II ja madalamate liigade võistkondade jaoks loodud väikestel karikavõistlustel on veel mängida jäänud tiitlimatš, mis peetakse 12. septembril A. Le Coq Arenal! Kell 19 kõlab avavile Raasiku FC Joker – Saue JK kohtumises.

Möödunud nädalal olid mõlemad Harjumaa meeskonnad vastasest paremad üheväravalise eduga. Saue alistas Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud poolfinaalis 2:1 Tallinna FC Ararat TTÜ. Kristjan Suurjärv viis Saue 33. minutil penaltist juhtima, kuid Sergei Lefanov suutis seitse minutit hiljem viigistada. Suurjärv lõi Saue võiduvärava 66. minutil.

Teises poolfinaalis alistas Raasiku võõrsil Pakri SK Alexela tulemusega 1:0. Paldiski Alexela Arenal toimunud mängu läks Raasiku kuuendal minutil Andre Ilvese väravast juhtima. 75. minutil avanes Pakril suurepärane võimalus viigistada, kuid Sergei Mištšenko ei suutnud realiseerida penaltit. Raasiku lõpetas mängu kümnekesi, kui lisaminutitel teenis teise kollase kaardi Ergo Teino.