03

09.2019

12:04

Väikeste karikavõistluste finaalis mängivad Otepää ja Paide

Väikestel karikavõistlustel on selgunud finalistid, kui võidu nimel hakkavad heitlema FC Otepää – Paide Linnameeskond III. Finaal peetakse 11. septembril A. Le Coq Arenal.

Esmakordselt finaali jõudnud Otepää alistas poolfinaalis võõrsil Tallinna FC Zeniti 3:1. Avapoolaja viimasel minutil viis külalised juhtima Erki Kade, kuid Zenit suutis 52. minutil tänu Andre Taliveele viigistada. 1:1 seis püsis 86. minutini, kui Kristjan Paapsi tabamus viis Otepää juhtima. Tõnis Kaukvere lõi Lõuna-Eesti meeskonna kolmanda kohtumise esimesel lisaminutil.

Teises poolfinaalis läksid vastamisi 2017. aasta finalistid, kui Paide Linnameeskond III sai taaskord JK Retrost jagu nelja väravaga. Kui kahe aasta tagune finaal lõppes Järvamaa meeskonna 5:1 võiduga, siis tänavuses poolfinaalis mängiti vastane üle 4:0. Andre Mägi viis 15. minutil kodumeeskonna juhtima ning eduseisu kahekordistas teise poolaja alguses Priit Raal. Johannes Kukebal tegi 70. minutil seisuks 3:0 ja viimase tabamuse eest hoolitses 84. minutil Martin Ustaal.

Finaal FC Otepää ja Paide Linnameeskonna vahel toimub kolmapäeval, 11. septembril kell 19.00 A. Le Coq Arenal. Mängust teeb otseülekande Soccernet.ee. Piletiinfo teatab jalgpalliliit lähiajal.