18

08.2022

15:28

Väikestel karikavõistlustel jõudsid finaali Tarvas ja Flora U19

Kolmapäeval peeti väikestel karikavõistlustel poolfinaalid ning sai selgeks, et 3. septembril A. Le Coq Arenal toimuvas finaalis heitlevad võidu nimel Rakvere JK Tarvas ja Tallinna FC Flora U19.

Tarvas pidas poolfinaalis kodusel linnastaadionil maha ägeda lahingu Maardu Linnameeskonnaga. Külalistel oli võimalus juba teisel minutil kohtumist juhtima minna, kuid Vadim Aksjonov eksis penaltil. Tarvas nõelas avapoolajal hoopis ise, kui seitsmeminutilise vahega tegi kahel korral skoori Mario Kuokkanen. Teisel poolajal suurendas Robi Štšjogolev kodumeeskonna eduseisu. Maardu poolelt vähendas Deniss Kovtun 67. minutil kaotust ning viiendal lisaminutil tegi Ilja Zelentsov penaltipunktilt vahe minimaalseks. Tarvas suutis siiski võidust kinni hoida ning liikus 3:2 tulemusega finaali.

Seal ootab neid kohtumine Tallinna FC Flora U19 meeskonnaga, kellel õnnestus omakorda pingelises mängus alistada 4:3 Tallinna SC ReUnited. Nike Arenal toimunud kohtumist alustas Flora hoogsalt, kui avapoolaja lõpuks oli neil kolmeväravaline eduseis. Teise poolaja alguses õnnestus ReUnitedil üks värav tagasi lüüa ning 73. minutil jäi Flora U19 ühemehelisse vähemusse. Järgmisel minutil kasutas ReUnited ülekaalu ära, kui Karel Kübar tegi seisuks 2:3. Mõlemad meeskonnad said viimastel minutitel kirja veel ühe tabamuse ning Flora noppis minimaalse võidu. Võitjate eest said kaks väravat enda nimele nii Henrii-Daniel Ustaal kui ka Silver Rasmus Kubensky.

Väikeste karikavõistluste finaal peetakse 3. septembril kell 15.00 A. Le Coq Arenal. Pääsmed tulevad sel nädalal müüki Piletilevisse.