18

07.2024

15:11

Väikestel karikavõistlustel loositi veerandfinaalpaarid

Täna, 18. juulil toimus Eesti Jalgpalli Liidu ruumides väikeste karikavõistluste loosimine, mille tulemusel selgusid veerandfinaalide vastasseisud.

Kaheksandikfinaalides on seni peetud kaks kohtumist ning edasipääsu on endale kindlustanud Paide Linnameeskond III, kes alistas 3:0 Tallinna FC Smsraha ning Rummu Dünamo, kes sai 2:1 jagu möödunud hooaja finalist Tallinna FC Zapoosist. Kaks järgmist veerandfinalisti selguvad juba täna õhtul, kui Tallinna FC Maksatransport võõrustab Tartu JK Welco II meeskonda ning Viimsi JK II läheb vastamisi Tallinna JK Metropoliga.

Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid:

Tartu Team Helm vs. Maardu Linnameeskond võitja - Tabasalu Ulasabat C.F. vs. Keila JK võitja
Paide Linnameeskond III - Viimsi JK II vs. Tallinna JK Metropol võitja
Rummu Dünamo - JK Tallinna Kalev Juunior vs. Lasnamäe FC Ajax võitja
Tallinna FC Maksatransport vs. Tartu JK Welco II - RL. FC Kohvile - FC Tallinna Wolves

Veerandfinaalkohtumised on planeeritud 31. juulile. Täpsed mängude toimumisajad teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel. Senipeetud kohtumiste tulemused ja eesootavate mängude toimumisajad on leitavad Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.