14

07.2022

10:28

Vaprus alistas Lootose ja tõusis Kaleviga võrdsetele punktidele

Kolmapäeva õhtul peeti naiste Meistriliigas üks kohtumine, kui kümnenda vooru järelpeetud mängus alistas Pärnu Vaprus võõrsil Põlva Lootose 5:0.

Koosseisuprobleemidega Lootos läks kohtumisele vastu 10 mängijaga ning oma värav suudeti puutumatuna hoida esimesed veerandtundi. Esimese värava autoriks oli Vapruse värske täiendus Gerli Israel. Avapoolajal said jala valgeks ka Jane Mirjam ja Kristina Bannikova. Teise poolaja keskpaigas lisas ühe tabamuse Mirjam ning 75. minutil tõi lõppseisu tabloole Karina-Mirtel Dervojed.

Vaprus jätkab liigatabelis neljandal kohal, kuid tõusis tänu võidule kolmandal positsioonil oleva Kaleviga võrdsetele punktidele. Lootosel on seniste mängudega kirjas vaid kolm viigipunkti ja sellega ollakse tabelis viimasel real.