15

07.2021

10:42

Vaprus alistas ühendnaiskonna ja suurendas vahe nendega neljapunktiliseks

Naiste Meistriliiga järele peetud 7. vooru kohtumises teenis võidu Pärnu Vaprus, kui koduväljakul alistati Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond tulemusega 4:1.

Ühendnaiskond asus võõrsil mängu juhtima 14. minutil tänu Teisi Toomsalu tabamusele. Avapoolaja lõpuks oli tablool aga juba Vapruse eduseis, kui skoori tegid Anastasija Shcherbachenia ja Eneli Kutter. Teisel poolajal suurendas Pärnu naiskonna eduseisu Kristina Bannikova. 86. minutil suutis Anett Joandi küll ühendnaiskonna poolt ühe tabamuse kirja saada, kuid normaalaja viimasel minutil vormistas Trinity Õismets hilisema lõppseisu.

Vaprus on 10 vooruga kogunud 16 punkti ja hoiab tabelis neljandat kohta. Ühendnaiskond jääb neist nüüd nelja punkti kaugusele. Tabeli tipus on FC Flora 28 punktiga, nendest vaid ühe punkti kaugusel on Saku Sporting ning liidrite omavaheline heitlus ootab ees juba järgmises voorus. Tallinna Kalev on kolmandal positsioonil kogunud 21 punkti. Kuuendal-seitsmendal kohal on seitsme punktiga Põlva Lootos ja Tartu Tammeka. Lasnamäe Ajaxil on seni punktiarve avamata.

Meistriliiga järgmise vooru kohtumised toimuvad 17. ja 18. juulil.