19

10.2022

13:47

Vapruse naiskond sai kirja hooaja seitsmenda võidu

Naiste Meistriliiga 22. vooru lõpetas kohtumine Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul, kus kodunaiskond JK Vaprus alistas 3:2 Tartu JK Tammeka.

Mänguskoor avati seitsmendal minutil, kui Wanda Prost viis Tammeka juhtima. Avapoolaeg lõppes siiski viigiga, kui Vapruse poolelt tegi skoori 16-aastane Elis Krais. Teise poolaja alguses viis Eva-Maria Niit taas külalisnaiskonna juhtima, ent kõigest kuus minutit hiljem oli taas täpne Krais. Noore ründaja jaoks oli tegemist esimeste väravatega naiste Meistriliigas. Lõppsõna jäi siiski Vaprusele, kui 67. minutil oli täpne Melissa Pert, kindlustades naiskonnale hooaja seitsmenda võidu.

Vaatamata tulemustele ei muutu enam kummagi naiskonna jaoks tabeliseis, kui Tammeka jaoks jääb tänavu saagiks viies koht ning Vaprus lõpetab kuuendal kohal.

Meistriliiga 23. vooru kohtumised ootavad ees nädalavahetusel, kui laupäeval on vastamisi Põlva Lootos – Pärnu Vaprus. Pühapäeval kohtuvad Tabasalu – Flora, Tallinna Kalev – Saku Sporting ning Tammeka – Tulevik ja Suure-Jaani.