10

04.2021

19:25

VIDEO | Anieri penalti viis Paide Premium liiga liidriks

Laupäeval peeti Premium liigas üks kohtumine, kui Paide Linnameeskond alistas kodus 1:0 FC Kuressaare.

Kuressaarel oli suurepärane võimalus 32. minutil mängu juhtima minna. Nurgalöögi järel pääses peaga löögile Märten Pajunurm, kelle esimene sooritus tabas latti ning järgnenud teise löögi suutis Karl Mööl väravajoonelt puhtaks lüüa. Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses kohtumise 39. minutil penaltist Henri Anier. Koondise ründaja on löönud värava kõigis neljas tänavuses Premium liiga matšis ning neljast mängust teenitud kümme punkti tõstsid Paide vähemalt ajutiselt tabeliliidriks.

Pühapäevase, 11. aprilli mängupäeva avab JK Narva Transi ja Viljandi JK Tuleviku vastasseis, mis peetakse Narva Kalev-Fama staadionil. Selle nädala kolmapäeval oma hooaja neljanda kohtumise pidanud Transi arvel on võit, kaotus ja kaks viiki. Tulevik on tabelisse kirja saanud kolm punkti, kui kolme kohtumise juures on teenitud võit ja kaks kaotust. Avavile kõlab kell 13.00, otsepildis saab kohtumist jälgida Jalgpall.ee portaalist.

Samal ajal kõlab avavile ka Pärnu kunstmurustaadionil, kui Pärnu JK Vaprus võõrustab Tartu JK Tammekat. Kui Vaprus on kahe kohtumise juures teeninud viigi ja kaotusega ühe punkti, siis tartlased lähevad kohtumisele vastu täiseduga – ühest mängust on nende arvel kolm võidupunkti. Kohtumisest näitab otsepilti Soccernet.ee.

Kell 15.00 jätkub mängupäev Tallinnas, kui Sportland Arenal lähevad vastamisi Nõmme Kalju FC ja Tallinna FCI Levadia. Kohtumise eel on mõlemad meeskonnad mängitud kolm kohtumist. Kui Kalju on nendest teeninud kaks võitu ja kaotuse, siis Levadia on teeninud maksimaalsed ühesksa punkti. Mängu telepilti näitab ETV2.

Nädalavahetusele paneb punkti Tallinna JK Legioni ja Tallinna FC Flora vastasseis, mis peetakse samuti Sportland Arenal. Legion on seni pidanud neli kohtumist, millest teenitud kaks viiki ja kaks kaotust. Floral on tänavune Premium liiga hooaeg veel avamata. Kohtumise avavile kõlab kell 19:00, otsepilti vahendab Soccernet.ee.