18

05.2021

22:07

VIDEO | Avapoolajal kümnekesi jäänud Trans alistas Kuressaare

Premium liiga peeti teisipäeval üks kohtumine, kui JK Narva Trans mängis võõrsil 2:1 üle FC Kuressaare.

Väravateta lõppenud avapoolaja lõpus teenis punase kaardi Transi kaitsja Martin Käos.

Kuressaare asus mängu juhtima 54. minutil, kui Märten Pajunurme löögi suutis väravavaht Richard Aland tõrjuda, kuid esimesena reageeris seejärel Joonas Soomre, kes lõi palli võrku.

Kuressaare ei saanud saanud eduseisu kaua nautida, sest 56. minutil toimetas Aleksandr Zakarliuka palli karistuslöögist trahvikasti, kui mänguvahendi lõi peaga võrku Kristi Marku, kelle jaoks oli tegu esimese tabamusega Premium liigas.

Transi võiduvärava lõi Nikita Mihhailov (pildil) 75. minutil. Vitalii Kalenkovichi tsenderdus lendas üle Gleb Pevtsovi pea ning seejärel lahendas Mihhailov suurepäraselt tekkinud võimaluse.

Premium liiga tipus on 11 mänguga 28 punkti kogunud FCI Levadia, teisel kohal on Paide Linnameeskond 24 punktiga (11 mängu). Võrdselt 17 punkti on kogunud FC Flora (7), TJK Legion (12) ja Trans (12). Nõmme Kalju on 16 punktiga (11) hetkel kuues. FC Kuresaare hõivab kümne punktiga (12) tabeli seitsmenda rea.

Kolmapäeval, 19. mail astutakse esmalt väljakule Paides, kus lähevad vastamisi Paide Linnameeskond ja Viljandi JK Tulevik. Paide linnastaadionil algab kohtumine kell 18.00, otsepilti näeb Soccernet.ee vahendusel.

Päeva teises kohtumises lähevad vastamisi Pärnu JK Vaprus ja Nõmme Kalju FC. Pärnu Rannastaadionil pannakse pall mängu kell 19.00, otsepildis saab kohtumist jälgida Jalgpall.ee portaalist.

Mänguvooru lõpetab ETV2 telemäng, kus kohtuvad seekord Tallinna FCI Levadia ja Tallinna FC Flora. A. Le Coq Arenal kõlab avavile kell 20.00.

Tartu JK Tammeka meeskond on ühe positiivse koroonaproovi tulemuse tõttu isolatsioonis ning 18. maiks planeeritud selle vooru vastasseis Tallinna JK Legioniga lükkub edasi. Kohtumise uue toimumisaja teatab jalgpalliliit esimesel võimalusel.