07

04.2019

22:46

Betsafe saaliliigas peeti finaalseeria kolmas kohtumine, kui Viimsi FC Smsraha purustas Tallinna FC Cosmose 8:0. FC Smsraha asus kolme võiduni seeriat juhtima 2:1.

Viimsi täna valitsevale meistrile suurt sõnaõigust ei jätnud, kui juba avapoolajal kostitati vastaseid nelja tabamusega. Artur Makarov viis FC Smsraha seitsmendal minutil juhtima ja mängu saatus otsustati avapoolaja viimase veerandi jooksul - 16. minutil olid täpsed nii Jevgeni Merkurjev (10 meetri penalti) kui ka Sergei Kostin ning 41 sekundit enne poolajasireeni tegi Oleksandr Sorokin seisuks 4:0.

Teist poolaega alustas FC Smsraha samuti resultatiivselt, kui 22. minuti lõpus oli täpne Edwin Stüf. 30. minutil suurendas Merkurjev eduseisu juba kuueväravaliseks ja mängu lõpus tegi teistkordselt skoori veel Sorokin ning tabamuse sai 38. minuti lõpus kirja ka Yury Pronin.

Seeria neljas kohtumine leiab aset laupäeval, 13. aprillil kell 18.30. Kui neljanda mängu võidab Cosmos, siis otsustav viies matš peetakse 21. aprillil. Kõik kohtumised toimuvad Viimsi Kooli Spordikompleksis, mis on mõlema meeskonna koduväljakuks. Mänge näitab otsepildis Õhtuleht.ee.

Seeria kolmas kohtumine on järelvaadatav Õhtulehe portaalist.