24

02.2019

16:16

Betsafe saaliliigas tehti laupäeval algust play-off kohtumistega. Veerandfinaalseeriate avavaatustes saatis edu Viimsi FC Smsraha ja Tartu Ravens Futsal EMÜ SK meeskondi.

Esmalt alistas Viimsi FC Smsraha kodus 11:2 Sillamäe FC NPM Silmeti. Tagasihoidliku koosseisuga Viimsisse sõitnud Sillamäe pidas avapoolaja vastu, kui lasi esimese 20 minutiga vastasel kõigest kahel korral skoori teha, kuid teiseks poolajaks olid jõuvarud otsakorral. Viimsi resultatiivseimaks osutus Aleksei Titenok kolme tabamusega.

Õhtuses mängus olid vastamisi Narva United FC - Tartu Ravens Futsal EMÜ SK, kui külalised suutsid võõrsilt võtta väärt 4:2 võidu. Nädala pärast on seega Ravensil võimalus kahe võiduni peetav seeria kodus lõpetada! Avapoolaeg Narva Spordikeskuses lõppes 2:2 viigiga, kuid teise poolaja esimesele minutil läks Tartu meeskond kohtumist 3:2 juhtima ning oma Narva enam viigiseisuni ei jõudnud.

Viimsi – Sillamäe paari võitja kohtub poolfinaalseerias põhiturniiril teise koha saavutanud Tallinna SK Augur Enematiga. Viimases voorus Auguri alistanud ning põhiturniiri võitnud FC Cosmos mängib poolfinaalis Narva United – Ravens võitjaga.