20

10.2023

22:27

VIDEO | Coolbet rahvaliiga B-tasandil võidutses FC Viru Energy

Täna, 20. oktoobril Sportland Arenal peetud Coolbet rahvaliiga B-tasandil selgus võitja, kui FC Viru Energy alistas põnevas finaalkohtumises FC Puhkus Mehhikos meeskonna tulemusega 4:1.

Kohtumise avavärava sai Viru Energy kirja 26. minutil, kui täpsust näitas Nikolai Soon. Kümme minutit hiljem suurendas Pavel Muhhin meeskonna edu kaheväravaliseks ning vaheajale mindi seisul 2:0. Pausilt naastes näitas taaskord paremat resultatiivsust Energy, kui juba 52. minutiks oli Mehhikole löödud neli vastuseta väravat. Esimese poolaja kahele väravale lisas kaks järjestikust tabamust Denis Kiselev. Puhkus Mehhikos sai auvärava ning ühtlasi kohtumise lõpptabamuse kirja 68. minutil, kui värava eest kandis hoolt Karel-Sander Kljuzin.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

4:1 võidu toel tõstis Viru Energy pea kohale enda esimese B-tasandi võidukarika. Energy meeskond näitas sel hooajal enesekindlat minekut: nii veerandfinaalis FCS Valge kui poolfinaalis SK Räpina vastu jäädi küll kiirelt kaotusseisu, kuid mõlemad kohtumised suudeti lõpus enda kasuks pöörata ning alistada vastased tulemusega 4:3.

Kokku osales B-tasandil 55 meeskonda ja 1181 mängijat.

Coolbet rahvaliigas on mängimata veel ainult üks mäng: A-tasandi finaal peetakse 29. oktoobril kell 16.00 Tartus Annemõisa jalgpallihallis, kui omavahel lähevad vastamisi FC Kohvile ja JK Pärnu Sadam. Sissepääs mängule on tasuta ning kohtumise otsepilti vahendab Soccernet TV.