02

03.2024

21:37

VIDEO | Coolbet saaliliiga võidutiitli nimel heitleb veel neli meeskonda

Täna, 2. märtsil mängiti Coolbet saaliliigas viimane veerandfinaal, mille järel selgusid kõik poolfinalistid. Tiitli nimel on võistlustules veel Tallinna FC Bunker Partner, Viimsi FC, Tartu vald Ravens Futsal ja Sillamäe FC NPM Silmet.

Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC tagasid endale otsepääsu poolfinaali tänu põhiturniiri esimesele kahele kohale. Tartu vald Ravens Futsal ja Sillamäe FC NPM Silmet võitlesid enda poolfinaalikoha välja veerandfinaalides.

Tartu vald Ravens Futsal võttis esimeses veerandfinaalis Jõhvi FC Phoenixi üle kindla 8:3 võidu. Meeskondade korduskohtumises suutis Phoenix kiiresti juhtohjad haarata ning minna vaheajale 3:1 eduseisus. Surve alla jäänud Ravens Futsal pööras teisel poolajal nelja minuti sees löödud väravate toel tulemuse ümber ning võttis kohtumisest 5:3 võidu, tagades sellega endale kindla poolfinaalipääsme. Võitjameeskonna eest olid kahel korral resultatiivsed Andrei Tjunin ja Andre Väin ning ühe tabamuse lisas Raul Rebane. Phoenixi eest sai kahel korral jala valgeks Danila Tsõgankov ning ühel korral sahistas võrku Trofim Andreiev.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Teise veerandfinaalpaari moodustasid Sillamäe FC NPM Silmet ning Narva United FC. Esimeses kohtumises alistas Silmet vastase suureskooriliselt 8:1. Ka meeskondade korduskohtumises näitas paremat minekut Silmet, kui Narva võrku sahistati seitsmel korral ning endale lasti lüüa vaid üks pall. Sarnaselt Silmeti ja Narva esimesele veerandfinaalmängule, asus Narva ka teises kohtumises kiiresti juhtima, kuid edu Silmeti ees pikalt hoida ei suudetud. Vaheajale läksid meeskonnad juba Silmeti 2:1 eduseisus. Teisel poolajal pani Silmet veel teise käigu sisse ning võttis kohtumisest kindla 7:1 võidu. Kaks tabamust said kirja Roman Bažkov ja Ilja Šmigelski, ühe tabamuse vormistasid Raul Männi ja Pablo Cesar Ortega Herrera ning üks värav läks kirja Narva omaväravast. Narva auvärava eest kandis hoolt Mihhail Šrubkovski.

Coolbet saaliliiga poolfinaalis kohtub põhiturniiri esimese koha saavutanud Tallinna FC Bunker Partner veerandfinaali võitjaga, kes saavutas põhiturniiril madalaima koha. Mis tähendab, et Bunker Partner läheb vastamisi neljanda koha teeninud Tartu vald Ravens Futsaliga. Meeskondade esimene poolfinaalkohtumine ootab ees 9. märtsil algusega kell 18.00 Sõle Spordikeskuses.

Teises poolfinaalis on vastamisi põhiturniiri teise koha omanik Viimsi FC ning liigatabeli paremuselt kolmas meeskond Sillamäe FC NPM Silmet. Meeskondade esimese kohtumise avavile kõlab 10. märtsil kell 19.00 Viimsi Kooli Spordikompleksis.

Coolbet saaliliiga poolfinaalides mängitakse kuni kahe võiduni. Esimene ja vajadusel ka kolmas mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul.

Põhiturniiri kaks esimest meeskonda Tallinna FC Bunker Partner ja Viimsi FC pääsesid otse poolfinaali. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee