16

03.2019

21:42

Betsafe saaliliigas selgus täna Tartus esimene finalist, kui Tallinna FC Cosmos alistas teistkordselt Tartu Ravens Futsal EMÜ SK.

Valitsev meister FC Cosmos jäi EMÜ Spordihoones toimunud mängus 0:2 kaotusseisu, kuid suutis kohtumise lõpuks enda kasuks kallutada tulemusega 3:2.

Avapoolaja ainsa värava eest hoolitses Lehar Savikink, kes viis väljakuperemehed seitsmenda minuti alguses 1:0 juhtima. Ravens kahekordistas oma eduseisus teise poolaja esimese minuti lõpus, kui täpne oli Raul Rebane.

Cosmos tuli mängu tagasi vähem kui minut hiljem tänu Ravensi omaväravale. 24. minuti viimasel sekundil suutis Nikita Tšernei viigistada ning külalistele kinkis võidu Maksim Aleksejevi 34. minuti keskel löödud värav.

Ravensi eelmisel nädalavahetusel Viimsis 6:2 alistanud Cosmos jõudis seega finaali ja jääb endale vastast ootama Tallinna SK Augur Enemat - Viimsi FC Smsraha paarist. Avavaatuse võitis Viimsi meeskond Kristiine Spordihallis kolmapäeval 3:1 ning juba pühapäeval on neil võimalus seeria lõpetada, kui 17. märtsil kell 18.30 kõlab teise kohtumise avavile Viimsi Kooli Spordikompleksis. Auguri võidu korral peetakse seeria kolmas kohtumine 22. märtsil Kristiine Spordihallis. Paari kaotaja kohtub pronksimängus Ravensiga. Mängudest näitab otsepilti Õhtuleht.ee.