21

10.2024

11:07

VIDEO | Esiliiga liidrina jätkab Viimsi

Esiliigas on lõppenud 32. vooru kohtumised. Tallinna JK Kalev U21 võitis 4:2 Tartu JK Welcot, Harju JK Laagri alistas 7:0 Paide Linnameeskond U21 võistkonna, Viimsi JK sai 3:2 jagu Tallinna FC Flora U21-st, FC Tallinn võitis 3:2 Tallinna FCI Levadia U21 ning FC Elva teenis 3:0 võidu JK Tabasalu üle.

JK Tallinna Kalev U21 – Tartu JK Welco

Ramon Smirnovi kaks tabamust viisid kalevlased koduväljakul 19. minutiks 2:0 juhtima. 32. minutil suurendas Rasmus Talu eduseisu kolmeväravaliseks. Kuigi Erkki Mõttus vastas kahe väravaga – esimesega 45. minutil ja teisega 68. penaltist, jäi viimane sõna Kenlou Laasnerile, kes vormistas 75. minutil kalevlaste 4:2 võidu. Kalev U21 on kogunud 35 punkti, mis paigutab nad kaheksandale kohale, Welco asub 52 punktiga neljandal real.

Mängu tipphetked:

Harju JK Laagri – Paide Linnameeskond U21

Vooru suurima võidu teenis Harju JK Laagri, alistades laupäeval koduväljakul Paide Linnameeskond U21 tulemusega 7:0. Kaks väravat lõid Kristjan Kriis ja Daniil Rudenko, ühe tabamuse lisasid Ander-Joosep Kose ja Karel Eerme. Mängu lõpus lõi Paide omavärava Luukas Kooksmaa. Harju paikneb 66 punktiga liigatabelis teisel kohal, jäädes Viimsi JK-st maha vaid kahe punktiga. Paide U21 on 20 punktiga eelviimasel ehk üheksandal kohal.

Viimsi JK – Tallinna FC Flora U21

Avapoolaeg kuulus Nevil Krimmi tabamuse järel Viimsile. Teisel poolajal viigistas Maksim Kalimullin seisu 1:1, millele kodumeeskond vastas Gregor Lehtmetsa väravaga. Kalimullin viigistas taas 82. minutil, kuid teisel üleminutil sepistas Johann Kõre Viimsile 3:2 võiduvärava. Flora U21 on liigatabelis 63 punktiga kolmandal kohal.

Tallinna FCI Levadia U21 – FC Tallinn

FC Tallinn haaras juhtpositsiooni juba 6. minutil, kui värava lõi Kirill Nesterov. Veerand tundi enne avapoolaja lõppu viigistas Levadia U21 poolt seisu Nikita Grankin. Kiire vastuvärava leidnud Aleksandr Volkov viis võõrustava meeskonna taas juhtima. 35. minutil viigistas kodumeeskonna poolt seisu 2:2 Maksim Laskov. FC Tallinna 3:2 võiduvärava vormistas teisel üleminutil Volkov. FC Tallinn on 51 punktiga Esiliiga tabelis viies, Levadia duubelmeeskond on 43 punktiga kuues.

JK Tabasalu - FC Elva

Vooru viimases mängus alistas FC Elva võõrsil JK Tabasalu 3:0. Mängu avavärava lõi Devid Lehter, teisel poolajal lisasid tabamused Kristo Põldsaar ja Peeter Alev. Elva asub 39 punktiga seitsmendal kohal, Tabasalu jätkab 12 punktiga viimasel, kümnendal kohal.

Esiliiga 33. vooru kohtumised mängitakse neljapäeval, 24. oktoobril.