30

08.2019

14:50

Esiliigas peeti eile nädalasisene 26. voor, kus sai näha tabeliliidrite Pärnu Vapruse ja TJK Legioni mõõduvõttu.

Liidrite duelli oli Pärnu Rannastaadionile kogunenud vaatama 398 inimest ning kuigi esimesel poolajal väravaid ei nähtud, sai Legion 35. minutil tagasilöögi, kui teise kollase kaardiga saadeti väljakult ära Dmitri Kovtunovitš. Sellest hoolimata suutis Legion teisel kolmveerandtunnil ise kahel korral võrku sahistada, kui 54. ja 64. minutil oli täpne vahetusest sekkunud Stefan Tšendei. 2:0 võidu järel jätkab Legion 25 mängust kogutud 63 punktiga esikohal, 26 mänguga 51 silma teeninud Pärnu Vaprus jätkab teisel tabelireal.

49 punktiga leiame kolmandalt kohalt FC Flora U21, kes oli eile kodumurul 5:2 üle Kohtla-Järve JK Järvest. 4. kohal jätkab 46 punktiga FC Elva, kes alistas eile 322-pealise kodupubliku ees 4:1 lähikonkurent Tartu Tammeka U21 meeskonna.

Tabeli teise poole lahingus teenis väärtuslikud kolm punkti Rakvere Tarvas, kes kaotas eile küll FCI Levadiale avapoolaja 0:2, kuid teenis lõpuks Siim Rannamäe kübaratriki toel ikkagi 4:2 võidu. Võidurõõmu sai üle pika aja tunda ka Tartu Welco, kes teenis hooaja teise võidu, olles koduplatsil 1:0 üle Tallinna Kalev U21-st. Võiduvärava lõi 10. minutil Mikk Valtna, 36. minutist pidi Welco ka Joonas Lutsu punase kaardi tõttu vähemuses mängima.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.