17

05.2022

13:01

VIDEO | Esiliiga nädalavahetuse mänguvoor tõi tasavägised vastasseisud

Esiliiga 13. mänguvoorus mängiti 4 kohtumist. Harju JK Laagri viigistas kodus tabelinaabri Tallinna FCI Levadia U21 võistkonnaga.

Laupäeval läksid Laagri kunstmurustaadionil vastamisi Harju JK Laagri ja Tallinna FCI Levadia U21. Levadia noored suutsid 8. minutil mängu juhtima minna, kuid Harju viigistas kõigest kuus minutit hiljem Kristjan Kriisi tabamusest. 1:1 tulemusega mäng ka lõppes.

Pühapäeval kohtusid omavahel Tallinna FC Flora U21 ja FC Nõmme Unitedi meeskonnad. Flora U21 läks mängu Andreas Kiiviti kübaratrikist 3:0 juhtima, kuid Nõmme United ei andnud alla. Lars-Indrek Aigro ja Kaarel Leppsalu väravatest kaks tükki tagasi lüüa. Viigiväravani aga ei jõutud ning mäng lõppes Flora U21 3:2 võiduga.

Tabeli alumise otsa tiimide vastasseisus kohtusid Pärnu Jalgpalliklubi ja Ida-Virumaa Alliance FC. Oma paremuse suutis alles 88. minutil maksma panna Alliance, kes Vadim Velikanovi väravast võitjana lahkus.

Vooru telemängus läksid vastamisi FC Elva ja Viimsi JK. Hooaja esimeses Elva linnastaadionil peetud kohtumise võitis kodumeeskond 20. minuti Anti Ivaste väravast.

Järgmised Esiliiga mängud leiavad aset 19. mail.