02

07.2019

10:25

Esiliiga hooaeg jõudis eile poole peale, kui esmaspäeva õhtul peeti ära kõik 18. vooru mängud.

Vooru ja hooaja suurima võidu teenis TJK Legion, kes alistas kodusel Kadrioru staadionil 130 pealtvaataja ees koguni 9:0 Rakvere Tarva. Legion jätkab 18 vooru järel kindla liidrina, olles kogunud 18 mänguga 49 punkti, Tarvas jääb 17 silma juures 9. positsioonile.

Legioni lähima jälitajana paikneb 34 punktiga 2. tabelireal FC Flora U21, kes oli eile võõral väljakul 345 silmapaari ees 3:1 üle FC Elvast. Kolmandale kohale langes 33 punkti peal jätkav Pärnu Vaprus, kes jäi eile võõrsil 0:1 alla Tartu Tammeka U21-le. Tammeka võiduvärava lõi tolles kohtumises 24. minutil Mart Paul Preiman.

Teist mängu järjest mängis avapoolaja järel edu maha aga FCI Levadia U21, kes asus eile 32. minutiks Kohtla-Järve JK Järve vastu 2:0 juhtima, kuid lasi külalistel läbi Duvan Mosquera Torrese ja Christ Axel Fabrice Konani väravate viigistada. Sealjuures sündis Järve 2:2 viigivärav alles 89. minutil ning 90. minutil oli Levadial oivaline võimalus ka mäng veel oma kasuks pöörata, kuid paraku Karl Rudolf Õiguse penalti teed väravasse ei leidnud.

Tabeli teise poole lahingus teenis vajaliku võidu Kalev U21, kes oli koduplatsil 3:0 üle Tartu Welcost. Kalevi avavärava lõi Gregor Wahl, hiljem lisas kaks tükki Karl Anton Sõerde. Kalev tõusis tänu võidule 19 punktiga 8. kohale, Welco jätkab 6 punktiga viimasel tabelireal.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.