12

05.2023

15:16

VIDEO | Esiliigas oli võidukas Elva, tabelinaabrid mängisid viiki

Esiliigas 5. ja 2. vooru järelpeetavates kohtumises võttis võidu FC Elva, viigipunktid jagasid Viimsi JK ja Tallinna FC Flora U21.

FC Elva alistas võõrsil Kiviõli Arenal toimunud kohtumises Ida-Virumaa FC Alliance 2:1. Kodumeeskonna viis juhtima 21. minutil Mihhail Orolov. Minut enne poolaja lõppu viigistas penaltipunktilt seisu 1:1 Martin Thomson. Elva 2:1 võidu vormistas 80. minutil Alvar Kasak, kes kasutas ära nurgalöögijärgse segaduse. FC Alliance jätkab tabeli viimasel real, Elva seitsmendal positsioonil.

Tabelinaabrid Viimsi JK ja Tallinna FC Flora duubelmeeskond leppisid Esiliiga 2. järelpeetavas voorus 0:0 viigiga. Kohtumise domineerivam külg oli Viimsi, kel õnnestus sooritada 22 lööki ning tabada kaheksal korral raami. Flora U21 puhul olid numbrid vastavalt 3 ja 1.Viimsi püsib tabelis teisel kohal, Flora duubelmeeskond on kolmas.

Esiliiga 12. vooru kohtumised peetakse reedel, 13. mail, laupäeval, 14. mail ja esmaspäeval, 15. mail.