22

04.2019

10:20

Esiliigas said eilsega peetud 7. vooru mängud, pärast mida hoiab endiselt täiseduga esikohta TJK Legion.

Viimati alistas Legion võõrsil 3:0 Rakvere Tarva, kõik kolm väravat kirjutati Rejal Alijevi nimele, kelle hooaja kogusaldo juba 12 tabamuse peale tõusis.

Sarnaselt Legion-Tarva lahingule peeti neljapäeval ka Levadia U21-Tammeka U21 vastasseis, kus Levadia järelkasvumeeskond väärtusliku 2:1 võidu teenis. Levadia U21 on nüüd 6 punktiga 7. kohal, Tammeka U21 jagab 3 punkti peal 9.-10. kohta koos Rakvere Tarvaga.

Legioni lähimad jälitajad on hetkel 18 punktiga Flora U21 ja Kohtla-Järve JK Järve, kes ka nädalavahetusel võidulisa teenisid. Flora U21 jäi Welco vastu küll 0:1 kaotusseisu, kuid suutis läbi Markus Poomi, Joonas Soomre ja Markkus Seppiku väravate mängu ikkagi enda kasuks pöörata.

Ohtralt draamat nägi ka Järve ja Kalev U21 vahelises mängus - Kalevi noored asusid Karl Anton Sõerde ja Wale Musa Alli väravatest küll 2:0 juhtima, kuid 67. minutiks oli juba Järve omakorda 3:2 ette asunud. 79. minutil suutis Kalev tabloole 3:3 viigi kirjutada, kuid viimane sõna jäi siiski Järvele, kelle ridades Duvan Mosquera Torres 85. minuti väravaga kõik 3 punkti külalistele päästis - lõpuks seega 4:3 võit Järvele.

Olulise võidulisa teenis nädalavahetusel ka FC Elva, kes suutis koduplatsil 3:2 alistada Pärnu Vapruse. Elva on nüüd 7 punktiga 6. kohal, Vaprus jääb 15 silma juures 4. positsioonile.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad tutvuda siin.