13

10.2016

16:16

FC Kuressaare alistas kolmapäeva õhtul toimunud Evald Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalis 5:0 Raplamaa JK Märjamaa ning pääses teise võistkonnana veerandfinaali.

Esiliiga B liider läks IV liiga meeskonna vastu kohtumist juhtima 19. minutil, mil täpne oli Amor Luup. 27. minutil ei suutnud Märjamaa väravapostide vahel seisnud Jesper Puusepp Elari Valmase lööki püüda ning tagasi põrkunud palli lükkas väravasse Urmas Rajavere. Viis minutit hiljem oli täpne Valmas ning avapoolaja võitsid saarlased 3:0.

Kuressaare kunstmurustaadionil peetud kohtumises sai kodumeeskond teisel poolajal kirja veel kaks väravat – 59. minutil lõi oma päeva teise värava Luup, 85. minutil kordas tema saavutust Rajaver.

Lisaks Kuressaarele on koha veerandfinaalis kindlustanud Tartu JK Tammeka (Premium liiga), kes oli möödunud nädalal üle Rumori Calcio Tallinnast (IV). Kaheksandikfinaalide mängukalendri leiab SIIT