19

10.2024

21:54

VIDEO | FCI Levadia kindlustas 11. meistritiitli

A. Le Coq Premium liigas algas laupäeval, 19. oktoobril 32. vooru kohtumised. FC Kuressaare alistas 2:1 JK Tallinna Kalevi, Pärnu JK Vaprus oli 2:0 parem FC Nõmme Unitedist ning FCI Levadia 3:0 Tartu JK Tammekast.

FC Kuressaare – JK Tallinna Kalev

FC Kuressaare teenis olulised punktid, kui koduväljakul pöörati 0:1 kaotus 2:1 võiduks. Külalised asusid mängu juhtima Ats Purje väravast. Seisu viigistas 37. minutil Aleksander Iljin ning võidutabamuse vormistas teisel poolajal penaltist Märten Pajunurm. Liigatabelis asub Kuressaare 31 punktiga kaheksandal positsioonil, Kalev langes 28 punktiga eelviimasele reale.

Mängu tipphetked:

Märten Pajunurme intervjuu:

Ats Purje intervjuu:

FC Nõmme United – Pärnu JK Vaprus

Päeva teises mängus teenis olulised punktid Pärnu JK Vaprus, alistades võõrsil FC Nõmme Unitedi. Vapruse viis esmalt juhtima Tristan Pajo. Teisel poolajal kasvatas eduseisu kaheväravaliseks Kevin Kauber, olles täpne penaltipunktilt. Võiduga tõusis Vaprus 31 punktiga seitsmendale kohale. Unitedi jaoks lõppes matemaatiline võimalus tõusta viimaselt kohalt kõrgemale ning vältida liigast väljalangemist.

Karl Gustav Kokka intervjuu:

Tristan Pajo intervjuu:

Tartu JK Tammeka – FCI Levadia

FCI Levadia kindlustas klubi ajaloo 11. meistritiitli, alistades võõrsil alates 12. minutist vähemuses mänginud Tartu JK Tammeka. Levadia asus juhtima juba 3. minutil Joao Pedro tabamusest. Teisel poolajal suurendas Bourama Fomba edu kaheväravaliseks ning 89. minutil lõi oma Premium liiga debüütvärava Maksimilian Skvortsov. Võiduga kindlustas Levadia endale Eesti meistritiitli, Tammeka jätkab 35 silmaga viiendal real.