13

03.2021

18:47

VIDEO | FCI Levadia lõi Vapruse puuri viis vastuseta väravat

Täna kõlas Premium liiga hooaja esimene avavile! Sportland Arenal toimunud kohtumises kandis Tallinna FCI Levadia edukalt favoriidikoormat ja alistas mullu Esiliiga võitnud Pärnu JK Vapruse meeskonna 5:0

Premium liiga hooaja avavärava sai enda nimele Bogdan Vaštšuk, kes oli täpne 18. minutil. Levadia teine värav tuli penaltist, kui Frank Liivak tsenderdas palli värava alla ning Magnus Villota mängis palli käega. Penalti realiseeris avaväravale täpse söödu andnud Zakaria Beglarishvili. Kohtumise võitjas polnud enam kahtlust 41. minutil, kui oma esimese värava Premium liigas sai kirja Ernest Agyiri.

Vahetusest sekkunud Ihor Zhurakhovskyi jõudis väljakul viibida vaid mõned minutid, kui tema 67. minuti tabamus viis Levadia juhtima 4:0. Mängu viimane tabamus kirjutati Agyiri nimele kohtumise 86. minutil.