10

03.2021

01:00

VIDEO | Flora alistas Tammeka ja jõudis poolfinaali

Evald Tipneri karikavõistluste esimene poolfinalist on karikakaitsja Tallinna FC Flora, kes alistas EJLi jalgpallihallis toimunud veerandfinaalis Tartu JK Tammeka meeskonna tulemusega 2:1.

Avapoolajal löödi üks värav, mille eest hoolitses endine Tammeka mängija Sten Reinkort, kes viis Flora 38. juhtima. Reinkort mängis olulist rolli ka Flora teise värava puhul, kui tema sööt leidis Konstantin Vassiljevi. Tema esimese soorituse suutis Karl Johan Pechter tõrjuda, kuid teisel katsel sai Vassiljev palli tühja väravasse lüüa. Tammeka värava lõi mullu esiliigas Nõmme Unitedi ridades säranud Kevin Mätas, kes oli täpne 87. minutil.

Kolmapäeval, 10. märtsil toimub kaks Evald Tipneri karikavõistlustel veerandfinaali. Kuigi esmalt olid mängud planeeritud Sportland Arenale ja Narva Fama-Kalev staadionile, siis keeruliste ilmaolude tõttu toimuvad mängud Tallinnas EJLi jalgpallihallis. JK Narva Trans – JK Tallinna Kalev panevad palli mängu kell 17 ning FCI Levadia – Maardu Linnameeskond kohtumine algab kell 20. Mõlemast mängust näitab otsepilti Jalgpall.ee.