17

07.2021

22:51

VIDEO | Flora alistas võõrsil kindlalt Vapruse

Premium liiga 17. vooru avas reedeõhtune kohtumine Pärnu Rannastaadionil, kus kohalik JK Vaprus võõrustas FC Florat. Kohtumine lõppes Flora 4:0 võiduga.

Henri Välja (pildil) viis penaltist Flora 27. minutil ning Flora otsustas mängu saatuse avapoolaja viimaste minutitega. Esmalt kahekordistas pealinnameeskonna eduseisu Markus Poom, kes oli täpne karistuslöögist, ning teisel lisaminutil sai oma karjääri esimese Premium liiga värava kirja Danil Kuraksin, kellele andis efektse söödu Välja.

Võitjas polnud enam kahtlust 54. minutil, kui Sergei Zenjov lõi püüdmatu palli Hendrik Vainu väravasse.

Flora on 39 punktiga tabelis teisel kohal, ühe mängu enam pidanud FCI Levadia on 40 punktiga liider. Vaprus on 11 viimasel kohal, kuhu langes pärast Kuressaare laupäevast 1:1 viiki TJK Legioni vastu.