19

05.2021

23:56

VIDEO | Flora lõi pooltunniga Levadiale kolm ja võitis 4:2

Premium liigas peeti kolmapäeva õhtul tähtis lahing, kui Tallinna FC Flora alistas A. Le Coq Arenal toimunud kohtumises igipõlise rivaali FCI Levadia tulemusega 4:2.

Konstantin Vassiljev viis Michael Lilanderi söödu järel Flora kümnendal minutil 1:0 juhtima. Flora kahekordistas eduseisu 22. minutil, kui Henrik Ojamaa söödust lõikas kasu Rauno Sappinen. Ojamaa sai kirja Flora kolmanda värava juba 28. minutil ning selle tulemusega ka avapoolaeg lõppes. Tegu oli Ojamaa karjääri esimese tabamusega Premium liigas.

Robert Kirss tõi 47. minutil Levadia mängu tagasi, kuid Markus Poomi otse nurgalöögist tulnud tabamus 78. minutil taastas Flora kolmeväravalise eduseisu. Mängu viimane värav kirjutati Volodymyr Baienko nimele teisel lisaminutil, kui ukrainlaste koostöös sündinud väravale andis standardolukorra järel resultatiivse söödu Ihor Zhurakhovskyi, kelle jaoks oli tegu teise peaga antud väravasööduga täna õhtul.

Levadia säilitas tabelis esikoha 12 mängust teenitud 28 punktiga. Täna Viljandi Tulevikule kaotanud Paide Linnameeskond on 12 matšiga kirja saanud 24 punkti. Flora on väljakul käinud kaheksal korral ja kogunud seni 20 punkti.

Kaks meeskonda on taas vastamisi laupäeval, kui A. Le Coq Arenal selgub Tipneri karikavõitja. Kell 19.30 algavast mängust teeb otseülekande ETV2.