24

05.2020

00:02

VIDEO │ Flora naiskond alistas Superkarika kohtumises Kalevi

A. Le Coq Arenal peetud naiste Superkarika kohtumises teenis võidu FC Flora, kui Tallinna Kalev alistati tulemusega 5:1.

Flora tegi jõuvahekorrad selgeks juba esimesel poolajal, kui vaheajapausile mindi 4:0 eduseisus. Mari Liis Lillemäe avas skoori 12. minutil, kui vasakust äärest teele pandud tsenderdus maandus Kalevi väravas. Avapoolajal suutsid veel vastaste väravavõrku sahistada Maarja Saulep, Kristiina Tullus ja Katrin Loo.

Teisel kolmveerandtunnil suurendas Flora eduseisu Saron Läänmäe. Kalev jõudis auväravani 88. minutil, kui hea individuaalse soorituse realiseeris Emma Treiberg.

Flora jaoks oli tegemist kolmanda järjestikuse Superkarika võiduga, kokku on tiitel enda valdusesse saadud viiel korral.

Fotogaleriid kohtumisest saab näha Eesti naiste jalgpalli Facebooki lehel.