21

08.2021

20:18

VIDEO | Flora naiskond lõpetas Meistrite liiga turniiri kolmandana

Täna, 21. augustil mängis Tallinna FC Flora oma selle hooaja viimase Meistrite liiga kohtumise, kus teeniti 3.-4. koha mängus KÍ Klaksvíki vastu 1:0 võit.

Flora alustas kohtumise domineerimist juba mängu algfaasis ning terve poolaja vältel tekitati mitmeid lubavaid olukordi. Sihini jõudis Flora 21. minutil, kui Lisette Tammik pääses Kelly Roseni sisseviskest tsenderdama ning värava ette jõudnud palli realiseeris Getter Saar. KÍ Klaksvíkil kummagi poolaja jooksul väga ohtlikke rünnakumomente ei tekkinud ning Flora valitses mängu kogu 90 minuti vältel, ent sihini rohkem ei jõutud.

1:0 võit tähendab Flora jaoks Meistrite liiga eelringi raames Leedus peetud turniiri kolmandat kohta. Täna õhtul peetud finaalmängus teenis edasipääsu Islandi naiskond Breidablik, kes alistas Flora esimese kohtumise vastase FC Gintra 8:1.