26

10.2024

20:06

VIDEO | Flora, Paide ja Kalev kindlustasid võidud

A. Le Coq Premium liigas algas laupäeval, 26. oktoobril 34. voor. Tallinna FC Flora alistas 3:0 FC Kuressaare. Paide Linnameeskond oli 2:0 parem Tartu JK Tammekast ning JK Tallinna Kalev alistas 1:0 FC Nõmme Unitedi.

FC Flora – FC Kuressaare

FC Flora alistas koduväljakul FC Kuressaare 3:0. Skoori avas A. Le Coq Arenal 34. minutil Tony Varjund. Viis minutit hiljem viigistas Kuressaare seisu, kuid tabamus tühistati, kuna fikseeriti Märten Pajunurme viga Kirsto Hussari vastu. Teist poolaega vähemuses mänginud Kuressaarel Flora vastu jõudu enam ei jätkunud — 49. minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Sergei Zenjov ning 67. minutil vormistas kauglöögist lõppseisu Markus Soomets. Flora kerkis liigatabelis enne pühapäevast Nõmme Kalju FC ja FCI Levadia kohtumist 67 punktiga teisele kohale. Kuressaare jätkab tabelis seitsmendal kohal, olles kogunud 31 punkti JK Tallinna Kalevi ja Pärnu JK Vaprusega.

Mängu tipphetked:

Paide Linnameeskond – Tartu JK Tammeka

Paide Linnameeskond alistas koduväljakul Tartu JK Tammeka 2:0. Kodumeeskonna viis 16. minutil Paide kunstmurustaadionil juhtima Nikita Baranov. Tammeka jäi vähemusse 25. minutil, kui väravavaht Carl Kaiser Kiidjärv puudutas palli käega väljaspool karistusala. Paide võidu kindlustas 58. minutil Milan Delevic. Tammeka jäi 86. minutil taaskord vähemusse, kui kohtumise teise punase kaardi teenis Patrick Genro Veelma. Võiduga vähendas Paide vahet tabeli teise ja kolmanda kohaga ühe punktini. Tammeka jätkab 40 punktiga kuuendal kohal.

JK Tallinna Kalev – FC Nõmme United

Tallinna Kalev sai koduväljakul hilise värava toel 1:0 võidu Nõmme Unitedi üle. Kalevi võiduvärav sündis Kadrioru staadionil 73. minutil, kui Aleksander Švedovski nurgalöögi realiseeris peaga väravaks Ragnar Klavan. Kalev asub enne homset JK Narva Transi ja Pärnu JK Vapruse kohtumist seitsmendal kohal. Nii FC Kuressaare, JK Tallinna Kalev kui ka Pärnu JK Vaprus on kogunud võrdselt 31 punkti.