22

10.2020

10:35

VIDEO | Flora teenis Premium liigas 11. järjestikuse võidu

Premium liigas peeti eile maha viimane 24. vooru kohtumine, kui Narva Trans võõrustas koduplatsil tabeliliider FC Florat.

213 pealtvaataja ees peetud kohtumist asus 35. minutil juhtima külalismeeskond Flora, kui kiire kontrarünnaku realiseeris ära Konstantin Vassiljev. Teise poolaja algul, 53. minutil lõi Roman Sobtšenko tabloole 1:1 viiginumbrid, kuid viimane sõna jäi sedapuhku ikkagi florakatele.

Nimelt oli 71. minutil Narva värava ees täpne liiga parim väravakütt Rauno Sappinen, kes seeläbi lõppseisuks 2:1 tegi ning Florale kolm võidupunkti koduteele kaasa andis. Flora on nüüd võitnud 11 järjestikust liigamängu, mis annab neile 22 mängust kogutud 61 punktiga tabelis ka esikoha. Lähim jälitaja, Paide Linnameeskond, jääb Florast ühe enampeetud mängu juures maha 10 silmaga. Narva Trans on 24 vooruga kogunud 21 punkti ning jagab seeläbi koos TJK legioniga 7.-8. kohta.

Premium liiga 25. vooru kohtumised peetakse tuleval nädalavahetusel, 24. ja 25. oktoobril. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.