28

10.2021

12:05

VIDEO | Flora teenis Tammeka üle suureskoorilise võidu

Eile, 27. oktoobril läksid Premium liigas vastamisi Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka, tallinlased said kirja liiga hooaja suurima 9:0 võidu.

Väravatearve avamiseks kulus Floral 20 minutit, kui Rauno Sappinen realiseeris enda teenitud penalti. Avapoolaeg võideti seisuga 3:0  nurgalöögi järel pääses peaga resultatiivselt löögile Sergei Zenjov ning üks tabamus läks kirja Tammeka omaväravana. Kohe teise poolaja alguses sai Zenjov kirja oma kohtumise teise tabamuse ning vormistas 86. minutil kübaratriki, kümne minuti jooksul jõudis kahel korral sihile ka Henrik Ojamaa. Kaks tabamust sai kirja Markus Poom, kes vormistas normaalaja esimesel üleminutil Flora 9:0 võidu.

Suure võidu järel asub Flora liigatabelis teisel kohal, 67 punktiga liidrikohta hoidvast Levadiast lahutab neid 6 punkti. Tammeka paigutub 19 punktiga eelviimasele tabelireale.