14

07.2023

12:10

VIDEO | Flora U21 võttis Legioni üle suureskoorilise võidu

Tallinna FC Flora U21 võttis Esiliiga 16. vooru edasilükkunud kohtumises suureskoorilise 6:0 võidu Tallinna JK Legioni üle.

Flora U21 haaras Sportland Arenal edu veidi üle pooletunnise mängu järel, kui täpne oli Danil Kuraksin. 36. minutil oli florakatel võimalus suurendada edu penaltist, ent Mait Eenmaa löögile sai näpud vahele Martin Žukov. Mõned minutit hiljem kasvatas edu kaheväravaliseks Roland Lukas, toimetades Mihkel Järviste tsenderduse peaga väravasse.

Teisel poolajal näitas Flora veelgi paremat minekut, kui Legioni väravasse löödi neli vastuseta tabamust. Esmalt suurendas edu 48. minutil Mait Eenmaa. Järgneva kaheksa minuti jooksul olid täpsed Tony Varjund ja Mihkel Järviste. Viimase tabamuse eest kandis 79. minutil hoolt Varjund, kes pika soolorünnaku järel vormistas seisuks 6:0.

Esiliiga tabelis asub Flora U21 41 punktiga teisel kohal, jäädes tabeliliidrist FC Nõmme Unitedist maha seitsme silmaga ning edestades tabeli kolmandat Viimsi JK-d kuue punktiga. Legion jätkab tabeli eelviimasel real, olles 20 mängu järel teeninud tabelisse 14 punkti. Tabeli kaheksandal kohal paiknevast Paide Linnameeskond U21 jäädakse maha kahe silmaga ning tabeli viimast Ida-Virumaa FC Alliance´i edestatakse viie punktiga.