20

05.2022

14:26

VIDEO | Harju ja Viimsi suured võidud, Pärnu ja Viljandi tublid viigid

Esiliiga 14. mänguvoorus mängiti 4 kohtumist. Harju JK Laagri võitis teistkordselt käimasoleval hooajal suureskooriliselt Paide Linnameeskond U21 võistkonda, seekord 5:0.

Harju pidu läks käima teisel poolajal. Esimene poolaeg lõppes Andre Järva 45+1 löödud väravast 1:0, kuid Järva kolm lisa väravat ja üks Kirill Aleksandr Antonovi tabamus tegid Harju kasuks lõppseisuks 5:0.

Tallinna FCI Levadia U21 võõrustas Maarjamäe staadionil Viljandi JK Tulevikku. Nikita Dronovi 33. minuti väravast läks küll Levadia U21 juhtima, kuid 50. minutil suutis Marius Vister mänguseisu viigistada. 1:1 seisuga mäng ka lõppes.

Viimsi JK alistas koduväljakul kindlalt Ida-Virumaa FC Alliance’i 5:0. Nevil Krimm säras kaabutrikiga, jala said valgeks ka Juhan Jograf Siim ja Johannes Theodor Kollist.

Vooru telemängus läksid vastamisi FC Nõmme United ja Pärnu Jalgpalliklubi. Nõmme läks küll mängu Ander Ott Valge 23. minuti väravast juhtima, kuid Veiko Vespere suutis 56. minutil mänguseisu viigistada.

Esiliiga järgmised kohtumised leiavad aset 22., 23. ja 26. mail.