01

08.2023

14:40

VIDEO I Kuressaare alistas kodus Tammeka ning tõusis viiendaks

FC Kuressaare alistas Premium liiga 1. vooru järelpeetud kohtumises 586 pealtvaataja ees Tartu JK Tammeka tulemusega 3:1.

Kuressaare haaras kodusel linnastaadionil edu 9. minutil Märten Pajunurme ülepuusalöögist. Kaheksa minutit hiljem viigistas seisu Kevin Mätas, kes realiseeris penalti. Meeskonnad läksid vaheajale 1:1 viigiseisul.

Pausilt naasis teravamalt Kuressaare, kes saavutas 54. minutil 2:1 edu Oliver Rassi tabamusest. Korra käis pall ka kodumeeskonna väravas, kuid videokohtuniku ülevaatamisel tunnistati värav käega mängu pärast kehtetuks. Kohtumise 3:1 lõpptabamuse vormistas Joonas Soomre 82. minutil.

Võidu toel tõusis Kuressaare tabelis 28 punktiga 5. kohale, jäädes tabeli kolmandal kohal olevast Pärnu JK Vaprusest maha 3 silmaga, tabeli neljanda koha omanikust JK Tallinna Kalevist lahutab Kuressaaret 1 punkt. Tammeka jätkab 17 silmaga 9. kohal.