11.2023

21:50

VIDEO I Tallinna Bunker Partner avas punktiarve, vooru suurima võidu teenis Silmet

Täna, 4. novembril peetud Coolbet saaliliiga kolmanda vooru järel on maksimumpunktid kogunud Narva United FC ja Viimsi FC Smsraha. Liiga uustulnuk Tallinna FC Bunker Partner sai voorust kirja esimesed võidupunktid.

Kohila spordihoones vastamisi läinud Rummu Dünamo ja Narva United FC kohtumine lõppes Narva 6:0 võiduga. Narva tegi juba esimese poolajaga asjad selgeks, kui vastase võrku sahistati neljal vastuseta korral: kahel korral oli täpne Sergei Aleksandrov, kord olid täpsed Aleksandr Starodub ja Maksim Raužin. Teisel poolajal vormistasid lõpliku seisu Dmytro Kalininskyy ja Vitaly Kutuzov. Narva United on kolme vooruga kogunud üheksa punkti ning paikneb esikohal, Rummul on punktiarve veel avamata.

Tallinna FC Bunker Partner avas liigatabelis punktiskoori, kui alistas Sõle spordikeskuses toimunud kohtumises Jõhvi FC Phoenixi 5:1. Juba esimesel poolajal oli Tallinna tiimil nii mõnigi üllatus varuks ning vaheajale mindi kolmeväravalises eduseisus. Teise poolaja alguses lõi Phoenix Andrei Vrabie tabamusest ühe värava tagasi, kuid sellest enamat Bunker Partneti vastu ei suudetud. Hoopis Bunker Partner oli see, kes kohtumise lõpus veel kaks tabamust lisas. Tallinna Bunker Partneri eest kirjutas kübaratriki enda nimele Denis Vnukov, ühe värava lisas Nikita Andreev ning üks tabamus läks kirja Phoenixi omaväravast. Mõlemad meeskonnad on kogunud kolm punkti, Bunker paikneb viiendal, Phoenix kuuendal positsioonil.

Lähte spordihallis kohtusid Tartu vald Ravens Futsal ja Sillamäe FC NPM Silmet – Silmeti edu oli kohtumise lõpuks seitsmeväravaline, kui vastane alistati 8:1. Silmet pani oma sõna maksma juba esimesel poolajal, kui 20 minutiga suudeti vastasele lüüa neli väravat, endale lasti 15. minutil lüüa Ravens Futsali kohtumise ainus tabamus, mille vormistas Raul Rebane. Teisel poolajal lisas Silmet veel neli tabamust. Silmeti eest skooris kolmel korral Anton Pfening, kahel juhul oli täpne Daniil Dikopavlenko ning ühe värava said kirja Roman Bažkov, Roman Kuzmich ja Boriss Poddubnõi. Silmet on kogunud tabelisse kuus punkti ning on kolmandal real, Tartu vald Ravens Futsal on sama arvu punktiga koht tagapool.

Viimsi kooli spordikompleksis lõppes tasavägine kohtumine Viimsi FC Smsraha ja FC Jõgeva Wolvesi vahel võõrustajameeskonna 3:2 võiduga. Esimesel poolajal avas kohtumise väravaarve Vitalii Katerynin, kes viis Viimsi ka üheväravalises eduseisus vaheajale. Teisel poolajal suudeti Kirill Šustovi tabamuse toel käristada vahe suuremaks. Kuigi Ülari Tohver lõi kohe ühe tagasi, oli Katryninil taas omapoolne vastus olemas. Tohver lõi 35. minutil Wolvesi eest 2:3 tabamuse, kuid meeskonnal järelejäänud ajaga enam viigiväravat välja võluda ei õnnestunud. Viimsi on kogutud üheksa punktiga liigatabelis teine, seitsmendal kohal platseeruval Wolvesil on punktiskoor avamata.

Coolbet saaliliiga 4. vooru kohtumistega jätkatakse tuleval nädalavahetusel, 11. ja 12. novembril.