19

12.2018

22:36

Tänasel aastalõputurniiril selgitati võitja III liiga 3. turniiril, kus esikoha teenis Võru Helios II.

Finaalis kohtus Võru Helios II Lihula meeskonnaga. Kaarel Pikkmets viis Lihula meeskonna teisel minutil juhtima, aga Raul Rebase Ja Andrei Tjunini tabamuste järel asus Helios II omakorda 7. minutil 2:1 ette. Raul Rebase teine tabamus viis Helios II meeskonna juba 3:1 juhtima, lõppseisuks jäänud 3:2 vormistas Lihula poolt Reilo Mark.

Kolmanda koha teenis Maarjamäe Igiliikur, kes alistas pronksikohtumises 2:1 Tallinna Eston Villa.

Turniiri parimaks mängijaks valiti finaalis kahel korral skoorinud Raul Rebane (Võru Helios II), parimaks väravavahiks tunnistati Lihula puurilukk Randel Plaas. Turniiri suurimaks skoorijaks oli viis väravat löönud Kristofer Kask (Maarjamäe Igiliikur).