21

04.2024

22:29

VIDEO | Kalev ja Sporting kirjutasid tabloole Meistriliiga hooaja esimese viigi

Täna, 21. aprillil Naiste Meistriliiga järelpeetud 2. vooru kohtumises leppisid JK Tallinna Kalev ja Saku Sporting 1:1 viigiga.

Kohtumise esimese ohtliku momendi teenis endale Sportingu kapten Kairi Himanen, kes söödueksimuse järel palli võitis ning penaltipunkti lähistelt pealelöögile läks. Pall lendas aga üle värava. Seejärel muukis hoopis Kalev Sportingu kaitse ja väravasuu lahti, kui Marian Jaarman tsenderduse järel skooris värava ees Jane Mirjam. Vaid neli minutit hiljem, 27. minutil oli tablool viigiseis, kui Sportingu eest näitas täpsust Triin Satsi.

Teisel poolajal teenis Sporting kaks suurepärast võimalus kohtumise juhtima asumiseks, kuid mõlemad üritused ragistasid võrgu asemel latti. Esmalt üritas Himanen karistuslöögist palli võrku saada, siis aga üllatas Merily Toom vastast kauglöögiga. Kumbki olukord endaga tulemust kaasa ei toonud ning ka Kalev ei suutnud juhtpositsiooni taastada, misjärel kirjutasid naiskonnad enda nimele selle hooaja esimese viigitulemuse naiste Meistriliigas.

Vaata kohtumise tipphetki siit:

Saku Sporting on sel hooajal pidanud kaks kohtumist: teenitud võidu ja viigi järel paiknetakse nelja punktiga kolmandal positsioonil. Samapalju punkte kogunud, ent ühe mängu enam mänginud Tallinna Kalev on tabeli neljandal real.

Naiste Meistriliiga 4. vooru kohtumised mängitakse tuleval nädalavahetusel, 27. ja 28. aprillil.

Pildil Kalevi mängija Vanessa Grutop ja Sportingu mängija Ruth Hansar. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee