24

10.2019

14:12

VIDEO │ Kalju alistas karikavõistlustel FCI Levadia

Eile peeti Tipneri karikavõistlustel kolm kohtumist, kui edasipääsu teenisid Premium liiga klubid Tallinna FC Flora, Nõmme Kalju FC ja JK Tallinna Kalev.

Tasavägiseim mäng leidis aset A. le Coq Arenal, kui Nõmme Kalju suutis kaheksandikfinaalis tulla välja kaotusseisust ja alistada Tallinna FCI Levadia 2:1. Väravateta möödunud avapoolaja järel avas 62. minutil skoori Rasmus Peetson, kui suunas tsenderduse peaga väravasse. Kalju jõudis viigini tänu Igor Subbotini 77. minuti penaltile. Kohtumise otsustav värav sündis 84. minutil, kui Kaspar Pauri tsenderduse järel lendas pall Maksim Podholjuzini jalast oma väravasse.

Veerandfinaali teenis pääsu ka Tallinna Kalev, kellel ei tekkinud raskusi Põhja-Tallinna JK Volta II alistamisega. Koduväljakul saadi kirja 7:0 võit. Kübaratriki sai kirja Wale Musa Alli, kahel korral oli täpne Daniil Sõtšugov ja korra said jala valgeks ka Watson Fabrice Hounkpe ja Hannes Anier.

Maardus olid vastamisi Premium liiga võistkonnad, kui kohalik Linnameeskond võõrustas 1/16-finaalis FC Florat. Külalised naasid pealinna veenva 7:0 võiduga. Kaks tabamust said kirja nii Herol Riiberg, Vlasiy Sinyavskiy kui ka Erik Sorga. Korra oli täpne Markus Poom. Järgmises ringis ootab Florat ees kohtumine Paide Linnameeskonnaga. Mäng peetakse 30. oktoobril algusega kell 19.00 Paide kunstmuruväljakul.

Lisaks Paide ja Flora kohtumisele ootab ees veel kaks kaheksandikfinaali. Kolmapäeval, 30. oktoobril on võistlustules ka Viljandi JK Tulevik – Tartu JK Tammeka, kes lähevad vastamisi Viljandi kunstmuruväljakul kell 19.00. Viimases kaheksandikfinaalis, 16. novembril on võõrustaja rollis FC Elva. Nende vastane selgub aga 29. oktoobril, kui 1/16-finaalis panevad kell 19.00 Tabasalu Arenal palli mängu JK Tabasalu ja Tallinna FC Flora U21.