01

07.2021

09:37

VIDEO | Kalju alistas suurelt Viljandi Tuleviku

Premium liigas läksid teisipäeva õhtul vastamisi Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik, kui favoriit Kalju alistas TNTK staadionil vastase lausa 5:1

Kalju läks juhtima kaheksandal minutil Alex Matthias Tamme väravast ning vaheajaks oli Nõmme meeskond peal juba kahe väravaga, sest 33. minutil oli täpne mullu Viljandis mänginud Pavel Marin (pildil).

Vladyslav Khomutov sai 47. ja 56. minutil kirja oma Premium liiga hooaja kolmanda ja neljanda värava. Tema viimane tabamus pärines maikuu esimesest päevast just Tuleviku vastu Viljandis.

Kuigi Nikita Komissarov vähendas 74. minutil kaotusseisu kolmeväravaliseks, siis viimane sõna jäi Kaljule, kui lõppseisu vormistas 84. minutil Kaarel Usta.

Kohtumine on järelvaadatav Soccernet.ee portaalist

Kaljul on nüüd tabelis kirjas 26 punkti, millega ollakse tabelis kindlalt neljandal kohal. Kolmandal real asetsev Paide Linnameeskond, kes viigistas eile FC Floraga 3:3, on Kaljust kaheksa punkti võrra eespool. Kalju edu TJK Legioni ja JK Narva Transi ees on üheksapunktiline, kuid mõlemal meeskonnal on võrreldes esinelikuga kaks mängu varuks.

Nii Kaljut kui ka Tulevikku ootab ees mõnenädalane paus, sest Tulevik on taas platsil 17. juulil, kui võõrustatakse ETV+ mängus Transi. Päev hiljem kannab ETV2 üle kohtumist FCI Levadia - Nõmme Kalju.