21

08.2021

22:32

VIDEO | Kalju ja Trans mängisid viiki

Premium liigas peeti laupäeval üks kohtumine, kui Nõmme Kalju FC võõrustas JK Narva Transi meeskonda. Kohtumine lõppes tulemusega 1:1.

Mõlemal meeskonnal oli juba avapoolajal häid võimalusi juhtima minna, kuid väravlukud jäid suletuks. Heade tõrjetega särasid nii Marko Meerits kui ka Maksim Pavlov.

Trans tabas teisel poolajal korra ka posti, kuid esimest väravat oodati 76. minutini, mil Aleksandr Zakarliuka suutis lõpuks Meeritsa üle mängida. Trans eduseis püsis tablool 82. minutini, mil palli lõi õnnetult enda väravasse Roman Nesterovski.

Kalju püsib tabelis turvaliselt neljandal kohal, Trans on kuues. Pühapäeval kohtuvad ETV2 telemängus FC Kuressaare - Tartu Tammeka. Pall pannakse Saaremaal mängu kell 15.