20

10.2024

18:41

VIDEO | Kalju mängis Transiga viiki, Paide alistas Flora

A. Le Coq Premium liigas lõppes pühapäeval, 20. oktoobril 32. mänguvoor. Nõmme Kalju FC mängis 2:2 viiki JK Narva Transiga, Paide Linnameeskond alistas  2:1 Tallinna FC Flora.

Nõmme Kalju FC  JK Narva Trans

Trans asus Hiiu kunstmurustaadionil kohtumist juhtima 11. minutil, kui täpne oli Pierre Landry Kabore. Kalju vastas 17. minutil Rommi Sihi viigiväravaga. Teisel poolajal skoorisid mõlemad meeskonnad veel korra  esmalt realiseeris Zakaria Beglarishvili penalti, viies Transi 2:1 juhtima, viigiseisu tõi Kaljule Guilherme Henriques Da Silva Carvalho. Liigatabelis jätkab Kalju 66 punktiga teisel kohal, Trans asub 37 silmaga viiendal real.

Mängu tipphetked:

Rommi Sihi intervjuu:

Zakaria Beglarishvili intervjuu:

Paide Linnameeskond – Tallinna FC Flora

Paide Linnameeskond alistas vooru viimases kohtumises FC Flora, kusjuures mõlemad Paide väravad sündisid vastasmeeskonna omaväravatest. Mängu skoori avas Flora 4. minutil, kui Tony Varjund viis külalismeeskonna juhtima. Paide jõudis viigini 21. minutil Evert Grünvaldi omaväravast ning võiduvärava tõi Mihhail Kolobovi omavärav 46. minutil. Liigatabelis lahutab meeskondi nüüd vaid üks punkt – FC Flora asub 61 punktiga kolmandal kohal, Paide on 60 punktiga neljas.