18

10.2021

17:46

VIDEO | Koskori tabamused tõid Tammekale kauaoodatud võidu

Premium liigas kohtusid sel nädalavahetusel Tartu JK Tammeka ja JK Narva Trans. 2:1 võiduga lõpetas Tammeka augustikuu lõpus alanud kaotuste seeria.

Kohtumise skoori avas 30. minutil Mikhail Belov, kes saatis karistuslöögi efektselt otse väravasse ning viis Transi juhtima. Tammeka lisas selle järel käiku juurde ning juba 7 minutit hiljem oli seis viigiline, kui Tristan Koskor realiseeris külmanärviliselt enda teenitud penalti. 59. minutil kasutas Tammeka ära vasturünnaku võimaluse ning Koskor sai Sander Kapperi söödust kirja oma kohtumise teise tabamuse. Rohkem väravaid selles vastasseisus ei sündinud ning Tammeka võttis koduväljakul tähtsa 2:1 võidu.

Võidu järel tõusis Tammeka liigatabeli viimaselt kohalt eelviimasele ning läheb uuele voorule vastu 16 punktiga. Trans säilitas 29 punktiga tabeli poolitamise eel koha esikuuikus.