22

08.2021

20:30

VIDEO | Kuressaare alistas koduväljakul Tammeka meeskonna

Premium liigas peeti pühapäeval üks kohtumine, kui FC Kuressaarel õnnestus koduväljakul 2:0 üle mängida Tartust külla sõitnud JK Tammeka meeskond.

Kuressaare asus mängu juhtima 23. minutil, kui ilusa värava lõi Mattias Männilaan. Mairo Miili pikale audi sisseviskele sai küll Kevin Anderson pea vahele, kuid Männilaan reageeris põrkele väga hästi ning saatis palli kauni löögiga väravasse.

Saarlased otsustasid mängu saatuse penaltist, mille realiseeris kvaliteetse löögiga Märten Pajunurm kohtumise 80. minutil. Pajunurm lõi penaltist värava Premium liigas ka eelmisel nädalavahetusel, kui selle tabamuse toel alistati FC Flora.

Head tulemused on Kuressaare tõstnud tabelis kaheksandaks, kui meeskonnal on 20 mänguga koos 17 punkti. Sama arvu mänge pidanud Tammeka on tabelis viimasel kohal 13 punktiga. Nende vahele mahub ühe mängu enam pidanud Pärnu Vaprus 15 punktiga.