24

04.2021

23:38

VIDEO | Legion alistas Viljandi Tuleviku

Premium liigas peeti laupäeval üks kohtumine, kui TJK Legion oli Sportland Arenal toimunud matšis 2:1 parem Viljandi JK Tulevikust.

Kirill Nesterov viis Andrei Arhipovi tsenderduse järel Legioni 37. minutil juhtima ning 1:0 seisul avapoolaeg ka lõppes. Pavel Dõmovi tabamus teise poolaja viiendal minutil Premium liiga debüüdi teinud 17-aastase Karl Erik Jürissoni väravavõrku kahekordistas Legioni eduseisu. Seitse minutit hiljem jäi Legion vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Aleksandr Dmitrijev.

Viljandi suutis 63. minutil ühe värava tagasi lüüa, kui Carson Emanuel Buschman-Dormondi löök lendas väravasse tänu oma meeskonnakaaslase rikošetile. Tabamuse sai enda nimele Kristjan Kask. Rohkem väravaid ei löödud ning kolm punkti kirjutas tabelisse Legion.

Legion on kaheksast mängust teenitud 11 punktiga hetkel tabelis kolmas, kuid neil on tänase seisuga peetud ka enim kohtumisi. Viljandi on seitsmest matšist teenitud viie punktiga kaheksas.

Pühapäeval peetakse Premium liigas neli kohtumist. Mängupäeva avab JK Narva Transi ja FC Kuressaare vastasseis. Narva Kalev-Fama staadionil pannakse pall mängu kell 13.00, otsepilti saab jälgida Jalgpall.ee portaalist. Samal ajal lähevad omavahel vastamisi ka Pärnu JK Vaprus ja Paide Linnameeskond. Tänavu Pärnu kunstmurustaadionil peetavale kohtumisele saab otsepildis kaasa elada Soccernet.ee

Mängupäeva teise poole kohtumised peetakse Tallinnas, kus esmalt lähevad vastamisi mullune meister Tallinna FC Flora ja pronksimeeskond Tallinna FCI Levadia. Vooru keskse mängu avavile kõlab Sportland Arenal kell 15.00, telepilti vahendab ETV2. Samal staadionil lähevad vooru viimases kohtumises vastamisi Nõmme Kalju FC ja Tartu JK Tammeka. Pall pannakse mängu kell 19.00, otsepilti näitab Soccernet.ee.