08

08.2021

11:14

VIDEO | Legion tuli kaotusseisust välja ja alistas Vapruse

Premium liiga 19. vooru avas Tallinna JK Legioni ja Pärnu JK Vapruse vastasseis, kus avapoolaja 0:1 kaotanud Legion sai kohtumise lõpuks kirja 2:1 võidu.

Kohtumise skoor avati 16. minutil, kui Anton Krutogolov leidis Legioni keskkaitsjate vahelt üles Virgo Valliku ning kuigi ründaja esimese pealelöögi suutis Legioni puurilukk Ivans Baturins tõrjuda, siis seejärel lahtiseks jäänud palli saatis Vallik väravavõrku ning viis Vapruse 1:0 juhtima. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud ning vaheajale siirduti Vapruse üheväravalises eduseisus.

Teiseks poolajaks keskkaitsest ründesse mängima siirdunud Sigitas Olberkis tõi viigiseisu tabloole juba 49. minutil: German Šlein saatis tema suunas teele pika tsenderduse ning Olberkis vormistas olukorra väravaks. 2:1 eduseisu kindlustas Legion endale 74. minutil, kui äärekaitsja Aleksandr Volodin toimetas palli Vapruse kasti ning esimesena oli jaol Olberkis, kes saatis palli peaga väravasse ning lõi seega oma kohtumise teise värava.

Mängu järel jätkavad meeskonnad liigatabelis endistel positsioonidel: Legion on viies, Vaprus seitsmes.