15

09.2022

11:56

VIDEO | Legion võitles Paide vastu viigipunkti välja

Eile, 14. septembril toimus Premium liiga 22. vooru edasilükkunud kohtumine Tallinna JK Legioni ja Paide Linnameeskonna vahel, mis lõppes 1:1 viigiseisul.

Oma Premium liiga esimese värava sai kirja keskkaitsja Erko Jonne Tõugjas, kes viis 43. minutil Legioni juhtima. Pealinna klubi ei suutnud eduseisu kaua hoida, kui 45+1. minutil oli täpne Robi Saarma.

Teist poolaega alustati 1:1 viigiseisul ja kuigi mõlemad meeskonnad üritasid oma paremust maksma panna, siis kumbki rohkem väravaid lüüa ei suutnud.

Paidel oleks olnud võidu korral võimalik tõusta kolmandale kohale, mis tagaks neile pääsu eurosarja. Hetkel jäid nad neljandaks, kus tuleb loota Tipneri karikavõidule või et keegi esikolmikust võidaks karika, mille tulemusena kvalifitseerub tabeli neljas euromängudele.

Legion-Paide kohtumise järgselt on nüüd kõigil Premium liiga meeskondadel peetud võrdne arv ehk 28 mängu.