10

10.2021

09:16

VIDEO | Levadia alistas kindlalt Pärnu Vapruse

Premium liiga liider Tallinna FCI Levadia sai tabelisse taas kolm punkti juurde, kui laupäeval alistati EJLi TNTK staadionil Pärnu JK Vapruse meeskond 5:0

Zakaria Beglarishvili viis Levadia juba üheksandal minutil penaltist juhtima ning vaheajale mindi Levadia kaheväravalises eduseisus, sest 28. minutil kahekordistas meeskonna eduseisu Karl Rudolf Õigus.

Frank Liivak tabas avapoolajal löögiga ka latti, kuid Levadia suutis sellegipoolest vastase võrku saata lausa viis palli, millest kolm löödi teisel poolajal. Võitjas polnud enam kahtlust 47. minutil, kui Amir Natkho suurendas Levadia eduseisu ja 49. minutil tegi Hannes Anier seisuks 4:0. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses 61. minutil Zakaria Beglarishvili.

Levadia on 25 mänguga kirja saanud lausa 67 punkti ning edu Flora on 11-punktiline. Floral on võrreldes Levadiaga kaks mängu varuks.