14

08.2021

12:23

VIDEO | Levadia lõi Tammekale neli ja kindlustas liidrikohta

Premium liiga 20. voor algas reede õhtul, kui Tallinna FCI Levadia oli 4:0 üle Tartu JK Tammekast.

Levadia lõi vastase võrku mõlemal poolajal kaks väravat. Brent Lepistu viis viiendal minutil kodumeeskonna juhtima ning 42. minutil sahistas A. Le Coq Arena väravavõrku Zakaria Beglarishvili. Robert Kirss oli täpne 57. minutil ning Lepistu lõi oma õhtu teise värava 65. minutil.

FCI Levadia on liiga parimana kogunud 20 mängust 52 punkti. Neli mängu vähem pidanud FC Flora on 12 punkti kaugusel. Tammeka on 19 mänguga kogunud 13 punkti ning Tartu meeskond asub tabelis üheksandal kohal. Ühe mängu vähem pidanud Kuresssaare on viimasel real kahe punkti kaugusel. Pärnu Vaprusest jääb Tammeka maha ühe punktiga.

Premium liigas toimub täna kaks kohtumist, kui TJK Legion – JK Narva Trans panevad ETV+ telemängus palli mängu kell 16.00. FC Kuressaare – FC Flora kohtumine algab Saaremaal kell 19 ning mängu näitab otsepildis Soccernet.ee.