28

06.2021

17:26

VIDEO | Maardu alistas Unitedi jätkab tabeli tipus

Esiliigas peeti nädalavahetusel viis kohtumist, kui oma võimsat seeriat jätkas Maardu Linnameeskond. Üheksa mänguga seitse võitu ja kaks viiki kogunenud Maardu teele jäi viimati ette Nõmme United, kes alistati 3:1.

Mitme põhitegijata mänginud United asus Männiku staadionil kohtumist 29. minutil Lars-Indrek Aigro väravast juhtima, kuid Roman Sobtšenko suutis juba 31. minutil viigistada. Maardu võitis avapoolaja lisaminutitel löödud omaväravast. Viimase tabamuse Nõmme võrku lõi Vitali Gussev 63. minutil.

23 punkti kogunud Maardu järel on teisel kohal JK Tallinna Kalev, kes jääb Maardust maha kõigest ühe punktiga. Viimati alistati põnevusmängus 3:2 Pärnu Jalgpalliklubi.

Esinelikusse kuuluvatest meeskondadest said võidud kirja ka FCI Levadia ja Paide Linnameeskonna U21 võistkonnad. Levadia kaotas Maarjamäel toimunud mängus FC Elvale avapoolaja 1:2, kuid võitis lõpuks kohtumise 4:2. Kaks väravat lõi Nikita Dronov. Paide ridades lõid kaks väravat nii Sander Sinilaid kui ka Jaagup Luts, kui Tartu Welco alistati 4:0. Paide lõi oma esimesed kolm väravat juba 11 minutiga. Nii Levadia kui ka Paide noortel on kirjas 16 punkti.

Nõmme Unitedi lähimaks jälitajaks on nüüd FC Flora U21, kes alistas viimati Danil Kuraksini väravast 1:0 Tartu JK Tammeka U21 võistkonna. Nõmme 12 punkti vastu on Floral ette näidata 11 punkti. Koha võrra langes tabelis PJK, kes jääb omakorda Florast maha ühe punktiga.

Järgmises voorus on vastamisi esinelikumeeskonnad. Kalendri, tabeliseisu ja seniste tulemustega saab tutvuda SIIN.